Як ми починали

Андрій Шевченко
Директор ТОВ «Інкомтех-С»

 

Ідея створення нашої фірми виникла у 2007 році. Тоді я працював начальником відділу інформаційних технологій (chief information officer, CIO) в українському підрозділі великої французької фірми, що експортувала зерно з України.

Я займався управлінням та розвитком інформаційних систем головного офісу, чотирьох зерносховищ та 12 торгових представництв, розподілених по всій Україні.

Робота була цікавою та захоплюючою до тих пір, поки була перспектива росту інформаційної системи, але до 2007 року майже всі бізнес-процеси були автоматизовані.

Багато знайомих, які володіли своїм бізнесом або працювали на інших підприємствах, часто зверталися за порадою або допомогою в оптимізації роботи їхніх комп'ютерів. Я з задоволенням допомагав їм підвищити ефективність інформаційних систем.

Але необхідність постійної присутності на своєму робочому місці не дозволяла повністю задовольнити їхні потреби. У зв'язку з цим було прийнято рішення створити компанію, яка буде допомагати впроваджувати правильні комп'ютерні системи нашим українським компаніям, що працюють у малому та середньому бізнесі. Так була створена компанія «Сервіс-ІТ», яка згодом була перетворена на «Інкомтех-С».

З того часу ми допомагаємо розвиватися національному малому та середньому бізнесу, але не забуваємо про представництва іноземних компаній.

Ми завжди раді новим партнерам, саме партнерам, а не клієнтам, які також прагнуть покращити роботу своїх інформаційно-комп'ютерних систем.

Звертайтеся до нас, будемо раді Вам допомогти.

З повагою,

 
Designed by Ashev
© 2008-2024, ТОВ Інкомтех-С