Аудит ІТ, оцінка стану комп'ютерів, локальної мережі та програмного забезпечення

абонентське обслуговування комп'ютерів, аудит ІТ, КиївСаме так розпочнеться Ваше знайомство з нами. Але перед цим рекомендуємо Вам ознайомитися зі статтею «З чого почати?».

Аудит ІТ інфраструктури або, кажучи простіше, аналіз стану Вашого комп'ютерного господарства – корисний захід, який дозволяє керівнику зрозуміти, як використовуються його комп'ютери та що потрібно робити для того, щоб вони використовувались ефективніше.

Результатом цього процесу є інвентаризація всього навколокомп'ютерного обладнання та програмного забезпечення, аналіз мережі та, звісно, рекомендації щодо подальшого покращення ефективності комп'ютерної системи у письмовій формі.

Провівши оцінку, можна буде визначити необхідний Вам рівень послуг та розрахувати вартість обслуговування. Про вартість обслуговування та аудиту читайте на сторінці «Ціни».

 
Обслуговування комп'ютерних мереж

Обслуговування комп'ютерних мереж - основний напрямок нашої діяльності.

Ми обслуговуємо комп'ютерні мережі, які працюють під управлінням технологій фірми Microsoft.

Microsoft постійно працює над підвищенням зручності роботи зі своїми продуктами, слідкує за безпекою інформації клієнтів, які використовують програмне забезпечення, та підвищує стандарти управління.

Це дозволяє Вам ефективніше працювати, а нам спрощує обслуговування комп'ютерних систем.

 
Проектування та монтаж локальної мережі

Якщо Ви тільки починаєте свою діяльність, або знаходитесь на етапі розширення – ми пропонуємо послуги з проектування та будівництва локальної мережі, максимально задовольняючої Ваші потреби.

 
Постачання обладнання та програмного забезпечення

У Вас недостатньо комп'ютерних потужностей? Ваше програмне забезпечення застаріло? Виникла необхідність використання ліцензійного програмного забезпечення?

Ми допоможемо Вам придбати саме ту техніку, яка необхідна, та встановити саме те програмне забезпечення, яке допоможе вирішувати Ваші бізнес-завдання!

 
Впровадження телефонії

Важко справлятися з потоком вхідних телефонних дзвінків? Ваш секретар втомився бігати до факсу? Звертайтеся до нас, ми створимо вам телефонну мережу, максимально задовольняючу Ваші потреби.

 
Додаткові послуги ;)
  • діагностування карми локальної мережі
  • ритуальний шаманський танець з бубном для виклику духа корпоративної пошти
  • знімемо вроки та порчу з серверів та комп'ютерів замовника
  • передбачимо ІТ бюджет компанії, використовуючи карти таро
  • вигонимо злих духів з бази 1С
  • проведемо корпоративний сеанс гіпнозу для відновлення забутих паролів
  • вилікуємо віруси, використовуючи рейкі
  • на спіритичному сеансі викличемо дух даних з видалених файлів
 


Designed by Ashev
© 2008-2024, ТОВ Інкомтех-С